Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗСУ

Четвер, 16 січня 2020, 14:43

Зеленський підписав указ про призов до армії з 18 років

ЗСУ

У 2020 році призов на строкову військову службу триватиме з квітня по червень та з жовтня по грудень.

Про це йдеться в указі Президента України №13/2020 від 16 січня 2020 року.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів.

"Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу" – йдеться в указі.

Датами призову визначено період з квітня по червень 2020 року та жовтень – грудень 2020 року. Згідно з документом, планується призивати на строкову військову службу чоловіків, починаючи з 18 років.

Нагадаємо, раніше на строкову військову службу призивають придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років.

Додамо, цієї осені військовий призові тривав з жовтня до грудня 2019 року. На строкову військову службу відправили 15 тисяч осіб. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.