Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

голови профспілок шахтарів

ФБ Волинця

Середа, 22 січня 2020, 10:25

У Львівській ОДА голови профспілок шахтарів оголосили голодування

голови профспілок шахтарів

Профспілкові працівники вимагають виплатити шахтарям заборгованість із зарплати.

Про це повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook. 

За його словами, голови профспілок чотирьох шахт Львівської області оголосили голодування у приміщенні Львівської ОДА і не планують залишати будівлю, поки не буде вирішено питання заборгованості перед працівниками підприємства. 

"Голодування на знак протесту проти невиплати зарплат оголосили очільниця Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Мирослава Кафтан (шахта "Лісова"), голови ППО НПГУ шахт "Межирічанська", "Степова" та "Червоноградська" ДП "Львіввугілля" - Василь Лесняк, Василь Семканич та Валерій Бабій відповідно" – написав Михайло Волинець.

Профспілкові працівники вимагають, щоб виконуючий обов'язки голови Львівської ОДА Василь Лозинський терміново доповів президенту про критичну заборгованість і кризу галузі.

За даними Волинця, зарплатна заборгованість перед ДП "Львіввугілля" станом на 16 січня становить 317,79 млн грн (грудень, листопад, частково жовтень 2019 року).

Нагадаємо, раніше гірники "Львіввугілля" оголосили страйк, відмовилися спускатися у шахти та перекрили дорогу до пункту пропуску Рава-Руська.

Як заявляв Волинець, гірники відмовилися спускатися у шахти через заборгованість із зарплати й щоб "привернути увагу лідерів країн Євросоюзу до корупційних явищ, до невиплати зарплати, до неконтрольованої міграції з України у зв'язку зі зростанням тарифів для населення, їх пограбуванням і так далі".

У листопаді 2019 року на виплату заборгованої зарплати ДП "Львіввугілля" отримало 225 млн 523 грн. А вже у січні цього року Львівські шахтарі погрожували перекрити трасу через заборгованість із зарплати.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.