Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

промисловість Львівщини

Середа, 29 січня 2020, 15:39

На Львівщині на 10,2% зменшилося виробництво хімічної продукції

У 2019 році, порівняно з цими місяцями 2018 року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,3%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 20,9%, переробної промисловості – на 1,7%, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросли на 5,1%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 13,7%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 10,7%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 10,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 4,8%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,7%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 7,8%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 4,2%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 4%).

Нагадаємо, у січні-жовтні 2019 року, порівняно з цими місяцями 2018 року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.