Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

озеро Стосіка

google.maps

Вівторок, 28 січня 2020, 13:35

Мешканці Голоско проти будівництва житлового кварталу на території озера Стосіка

озеро Стосіка

Громада мікрорайону зареєстрували петицію з проханням не забудовувати рекреаційну зону озера Стосіка.

28 січня, на порталі е-петицій Михайло Лишак зареєструвув петицію з вимогою не вносити зміни до Детального плану території мікрорайону Голоско, які передбачають знищення озера Стосіка та будівництво нового житлового комплексу.

За словами автора петиції, на території мікрорайону Голоско, а саме на вул. Замарстинівській, навпроти буд. 270-274, існує рекреаційна зона з досить давнім озером Стосіка та прилеглою до нього рекреацією. Однак згідно зі змінами до ДПТ цю рекреаційну зону планують перетворити в зону житлової забудови.

"Громада мікрорайону проти такого перетворення (внесення змін в ДПТ) оскільки це може призвести до знищення озера, зменшить територію рекреації на 16%!!!, ще один житловий комплекс створить додаткове навантаження на існуючу соціальну та інженерну інфраструктуру. Просимо вас допомогти нам зберегти унікальний куточок Львова зі своєю неповторною давньо. Історією, прекрасним рекреаційним потенціалом" – йдеться у тексті петиції.

Крім цього, автор зазначив, що прилегла зона озеленення на сьогодні занедбана, захаращена та практично знаходиться в жалюгідному стані. Громада Голосок у 2019 році намагалася подати громадський бюджет на початок облагородження рекреації, але проект відхилили на етапі затвердження.

Наразі петиції набрала 41 голос із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.