Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Роман Познанський

city-adm.lviv.ua

Середа, 5 лютого 2020, 13:20

Познанський претендує на керівну посаду у Службі автомобільних доріг Львівщини

Роман Познанський

Роман Познанський подав документи на посаду заступника начальника з фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг Львівщини.

Про це стало відомо з його декларації про доходи за 2019 рік як кандидата на посаду.

Роман Познанський подав свою кандидатуру на посаду заступника начальника з фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг у Львівській області. Зокрема, він публікував 3 лютого на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду, що є однією із вимог для прийняття на державну службу та в органах місцевого самоврядування.

У декларації Познанський зазначив, що зберігає 10 000 доларів та 200 000 грн готівки, має авто Mazda 6 2003 року випуску вартістю 25 519 грн, яке у 2018 році належало UAB MAITIM (Литва). Натомість у 2018 році чиновник міськради задекларував 200 000 грн готівки.

Роман Познанський з грудня 2018 року  очолив ЛКП "Палац ігрових видів спорту", яке міськрада Львова вирішила створити для будівництва спорткомплексу на Сихові та популяризації ігрових видів спорту. Він звільнився з цієї посади наприкінці січня цього року.

Перед цим, у грудні 2017 року міський голова Львова Андрій Садовий призначив Романа Познанського, тоді ще заступника ЛКП "Львівавтодор", на посаду в.о. директора цього комунального підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.