Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ярослав Рущишин

Середа, 5 лютого 2020, 17:32

Піпа і Рущишин не підтримали збільшення штрафів за лісові пожежі

Ярослав Рущишин

Верховна Рада України посилила штрафи за пожежі в лісах.

Сьогодні, 5 лютого, Верховна Рада прийняла законопроект №1149 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення" щодо посилення відповідальності за порушення пожежної безпеки в лісах. "За" проголосували 322 народних депутати.

Закон вносить зміни в ст.77 КУпАП, збільшуючи штраф за порушення пожежної безпеки в лісах з 5 до 25 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян. Максимальне покарання за це також зростає – з 15 до 50 не оподатковуваних мінімумів.

Відповідно до закону, покарання за знищення лісу внаслідок необережного поводження з вогнем зростає до 50-100 неоподатковуваних мінімумів (було від 15 до 50).

З львівських нардепів законопроект підтримали: Орест Саламаха (Слуга народу), Мар'ян Заблоцький (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Святослав Юраш (Слуга народу), Юрій Камельчук (Слуга народу), Євген Петруняк (Слуга народу), Остап Шипайло (Слуга народу), Ірина Верещук (Слуга народу), Андрій Герус (Слуга народу), Юрій Загородній (Опозиційна платформа – За життя), Степан Кубів (Європейська Солідарність), Михайло Цимбалюк (Батьківщина), Олена Кондратюк (позафракційна), Ярослав Дубневич (За майбутнє), Тарас Батенко (За майбутнє), Галина Васильченко (Голос), Ярослав Юрчишин (Голос), Святослав Вакарчук (Голос).

Були присутні у залі, але не голосували: Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя), Микола Княжицький (Європейська Солідарність), Андрій Кіт (Довіра), Павло Бакунець (Довіра).

Відсутні на пленарному засіданні: Софія Федина (Європейська Солідарність), Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність), Михайло Бондар (Європейська Солідарність), Роман Лозинський (Голос).

Утрималися: Олег Синютка (Європейська Солідарність), Микола Величкович (Європейська Солідарність), Андрій Парубій (Європейська Солідарність), Ярослав Рущишин (Голос), Наталія Піпа (Голос).

Нагадаємо, 29 січня Кабінет міністрів підвищив штрафи за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки до 8 500 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.