Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

багажна стрічка

аеропорт Львів

П'ятниця, 7 лютого 2020, 16:58

У львівському аеропорті презентували нову багажну стрічку

багажна стрічка

У аеропорті "Львів" завершили ремонт багажної стрічки для внутрішніх рейсів.

Про це повідомив Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького на своїй сторінці у Facebook.

У аеропорті "Львів" завершили ремонт багажної стрічки для внутрішніх рейсів у новому терміналі. Після ремонту вона збільшилася з 78 до майже 100 метрів.

"Багажна стрічка для обслуговування внутрішніх рейсів - готова! Це означає, що у львівському аеропорту ми зможемо обслуговувати швидше ще більшу кількість наших пасажирів. Р.S. Зараз у нашому терміналі триває ремонт багажної стрічки для обслуговування міжнародних рейсів. Чекаємо з нетерпінням на новеньку стрічку" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 лютого у аеропорті "Львів" пасажирів внутрішніх рейсів обслуговують у старому терміналі через реконструкцію системи обробки багажу "Приліт" міжнародного терміналу А.

Керіництво аеропорту планувало збільшити довжину багажної стрічки та пропускної спроможності каруселей внутрішніх та міжнародних рейсів.

Нагадаємо, у 2012 році у аеропорті відкрили новий термінал А, відтак з того часу старий термінал перестав приймати внутрішні рейси.

Додамо, у листопаді 2019 року, перебуваючи з візитом у Львові, міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що має амбітні плани на розвиток вантажних перевезень у львівському аеропорті.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.