Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

виставка "Фіксація"

Львівський палац мистецтв

Вівторок, 11 лютого 2020, 12:48

У Львівському палаці мистецтв запрацює виставка Фіксація

виставка "Фіксація"

12 лютого у Львівському палаці мистецтв Графіка Миколи Грицеляка представить виставку "Фіксація".

Про це повідомляє прес-служба Львівського палацу мистецтв.

"Виставка "Фіксація" представлена кількома десятками рисунків оголеної натури, що є лише малою частиною робіт у цій серії. Рисунок постає методом і водночас інструментом самопізнання через практику передачі матеріалізованої в конкретний момент пластичної форми, що перетворюється на щире зізнання митця в ефемерності часу і матерії, яку неможливо зафіксувати у сталій формі.

Передаючи пластику людського тіла, Микола Грицеляк "фікусує" внутрішній стан, намагається вловити глибинне єство, щоб передати на папері оту справжню людину "в собі". Віддано залюблений у свою натуру, він часто демонструє нарочиту незавершеність, насправді ж, точно вивірену міру використання засобів – завжди лише стільки, щоб схопити силует - крізь експресію стану чи настрою, характеру чи темпераменту, емоцій, комплексів і почуттів. Рисунки Миколи Грицеляка – про красу людини, яка пізнає себе", – йдеться у повідомленні.

"Як завжди раді вітати у наших виставкових залах молодих, креативних, успішних талантів. Запрошуємо усіх ознайомитися з унікальною творчістю Миколи Грицеляка та відвідати інші діючі виставки у нашому палаці", –прокоментував генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк.

Нагадаємо, Микола Грицеляк – художник-монументаліст, графік та живописець, випускник Львівської національної академії мистецтв.

Відкриття виставки відбудеться 12 лютого о 17:00, вул. Коперника, 17.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.