Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Болкун

Фб Болкуна

Вівторок, 11 лютого 2020, 13:23

Самопомічний Болкун претендує на посаду радника Козицького

Андрій Болкун

Андрій Болкун подав документи на посаду радника патронатної служби Львівської ОДА.

Про це стало відомо з його декларації про доходи за 2019 рік як кандидата на посаду.

Андрій Болкун подав свою кандидатуру на посаду радника патронатної служби Львівської ОДА. Зокрема, він публікував 11 лютого на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду, що є однією із вимог для прийняття на державну службу та в органах місцевого самоврядування.

У декларації Болкун зазначив, що минулоріч заробив 551 655 грн доходу: 141 373 грн – зарплата у Львівській ОДА, 46 042 грн – зарплата на посаді помічника ректора у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, 364 240 грн – зайняття підприємницькою діяльністю.

Болкун тримає 250 000 грн готівки, має квартиру у Львові та земельну ділянку у селі Волошиново Старосамбірського району.

Нагадаємо, згідно з виборчим списком "Самопомочі" Болкун був кандидатом у депутати до Львівської обласної ради на місцевих виборах у 2015 році.

Андрій Болкун з квітня 2004 по березень 2012 року працював у Львівській обласній раді (начальник організаційного відділу; помічник голови обласної ради; керуючий справами виконавчого апарату обласної ради; начальник управління організаційної роботи). У 2013 році він перейшов на постійну роботу в ЛОО НСЖУ.

Андрій Болкун є засновником львівського інтернет-видання "Леополіс".

Додамо, 6 лютого президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив голову Львівської ОДА Максима Козицького.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.