Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

фонтан біля Підзамче

google.com.ua

Понеділок, 24 лютого 2020, 14:17

У Львові шукають підрядника для обслуговування фонтану біля Підзамче

фонтан біля Підзамче

Шевченківська РА вдруге замовила обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького, 56 за 260 тис грн.

Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради вдруге оголосила тендер у системі ProZorro на послуги з обслуговування фонтану на вул. Б. Хмельницького (біля будинку №56) у Шевченківському районі Львова, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон мав відбутися 11 лютого, однак на нього не подався жоден учасник, тому закупівлю оголосили повторно. Новий аукціон стартує 28 лютого, а очікувана вартість послуг не змінилася і становить 260 000 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру має у квітні розконсервувати фонтан від зими та обслуговувати його з травня по вересень цього року, а опісля – знову законсервувати.

У категорію обслуговування фонтану входять такі роботи: очищення поверхонь металевими щiтками, прочищення каналiзацiйної мережi (5 разів на 5 місяців), щоденне санітарне прибирання (131 день).

Нагадаємо, минулоріч обслуговавання цього фондану здійснювала за 165 тис грн у підприємниця Оксана Луць з села Верхній Лужок Старосамбірського району.

Додамо, з квітня до листопада 2019 року обслуговування чотирьох фонтанів у центрі міста обійшлося місту у 300 тис грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.