Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Садовий

Четвер, 13 лютого 2020, 11:45

Посіпаки Садового молитимуться перед виконкомом за успішне знущання над Львовом

Андрій Садовий

Львівські депутати запропонували Андрію Садовому проводити молитви перед прийняттям рішень під час виконавчого комітету.

Про це сьогодні, 13 лютого, під час години запитань до міського голови Львова на сесії повідомив депутат Львівської міської ради від Блоку Петра Порошенка Сергій Івах.

"У нас перед початком наших засідань ми молимося. А чи не хотіли б ви запровадити таку традицію перед початком виконавчого комітету, там, де дерибаняться мільйони, продаються містобудівні умови і обмеження, які знищують місто Львів. Я думаю, було б добре, якби ви всі перед початком виконавчого комітету просто помолилися" – наголосив Сергій Івах.

Натомість Садовий відповів, що це хороша ініціатива.

"Молитися потрібно. До речі, ви знаєте, що ми єдина рада в Україні, яка запровадила молитву на початку нашого засідання, є капелан міської ради, ми маємо капличку екуменічну. Є ініціатива, під час посту запрошувати отців для трактування Святого Письма, якщо хтось з депутатів хоче долучилися для спільного читання і трактування Біблії" – розповів Андрій Садовий.

Нагадаємо, нещодавно Андрій Садовий заявив, що готовий прозвітуватися перед депутатами, бо спілкування з ними очищає, як свята вода.

У Львівській міській раді є свій капелан ще з 2010 року. До 2012 року ним був отець Орест Фредина, опісля – отець Павло Дроздяк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.