Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Олександр Ганущин

Понеділок, 17 лютого 2020, 16:18

Ганущин замовляє собі тачку для ґанґста-репу на районі

Олександр Ганущин

Львівська облрада замовила авто за 615 тис грн з гарантією на три роки.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило тендер у системі ProZorro на легковий автомобіль, які переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 2 березня, а очікувана вартість послуг становить 615 760 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має надати обласній раді легковий автомобіль, не раніше 2019 року випуску, з об'ємом двигуна не менше 1997 куб.см та з не менше ніж на 100 000 км пробігу з моменту доставки та прийняття такого авто у місці його кінцевого призначення. Гарантія на авто повинна бути не менше ніж три роки з дати його отримання.

Основними вимогами до авто є: система безключового доступу (передні двері та двері багажника) та кнопка запуску автомобіля; електропривід багажних дверей із сенсором безконтактного доступу; оздоблення сидінь тканиною; внутрішньосалонне дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням; двозонний клімат-контроль; тонування задніх вікон; регулювання сидіння водія в 6-ти напрямках; датчик зовнішньої температури; відділення для сонцезахисних окулярів.

Крім цього, автівка має бути обладнана аудіосистемою з AM/FM/CD/MP3 з 6 динаміками, системою безпровідного зв'язку Bluetooth, а також мати вхід для підключення USB-пристроїв та iPod.

Нагадаємо, нещодавно Львівська облрада призначила Віктора Кусого начальником управління майном спільної власності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.