Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. К. Левицького, 79

google.com.ua

Понеділок, 2 березня 2020, 15:33

Вартість приміщення на вулиці Левицького у Львові зменшили до 116 тисяч гривень

вул. К. Левицького, 79

Львівська міськрада вдруге продає приміщення на вул. К. Левицького, 79.

Управління комунальної власності Львівської міської ради вдруге виставило на продаж у системі ProZorro приміщення першого поверху на вул. К. Левицького, 79 у Львові, загальною площею 11,6 кв.м.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 21 лютого, становила 233 640 грн, однак її зменшили до 116 820 грн, оскільки згідно з закону України про приватизацію комунального майна, на повторний продаж об'єкт виставляється зі знижкою у 50%.

Повторний аукціон стартує 12 березня.

Триповерховий будинок, у якому знаходиться приміщення, розташований в Личаківському районі Львова. Район розташування характеризується в основному житловою та комерційною забудовою. Поруч та неподалік об'єкта знаходяться: житлові малоповерхові будинки з вбудованими комерційними об'єктами, лікарня, школа масажу, Генеральне консульство Російської Федерації у Львові, Личаківська районна адміністрація, середня школа, дитячий садочок, інша забудова міста.

Нагадаємо, наприкінці січня міськрада продала приміщення на вул. Перфецького, 6а за 1,1 млн грн власнику львівської фармацевтичної фірми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.