Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Перфецького, 6а

вул. Перфецького, 6а

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 28 січня 2020, 15:40

Приміщення на Перфецького у Львові продали за мільйон гривень

Львівська міськрада продала приміщення на вул. Перфецького, 6а за 1,1 млн грн власнику львівської фармацевтичної фірми.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro приміщення першого поверху на вул. Перфецького, 6а у Львові, загальною площею 96,5 кв.м.

Аукціон стартував 28 січня, участь у ньому взяли ТзОВ "Акіта Україна" та Сергій Грибовський, які запропонували придбати приміщення за 1 150 000,33 грн та 1 150 002 грн відповідно. Переможцем обрали Сергія Грибовського, а початкова вартість приміщення становила 864 348 грн.

Одноповерхова будівля, у якому знаходиться приміщення, розташована у Франківському районі міста і перебуває на балансі ЛКП "Аварійна служба Франківського району".

Як вказано у закупівлі, приміщення вперше виставляється на продаж, а у грудні 2018 року міськрада продала приміщення першого поверху, площею також 96,5 кв.м, у цьому ж будинку на вул. Перфецького, 6а за 1,7 млн грн.

За даними порталу YouControl, львів'янин Сергій Грибовський з 2005 року є фізичною особою-підприємцем, займається виробництвом медичних і стоматологічних інструментів та матеріалів. Також він ж керівником та власником створеної у січні 2019 року львівської фармацевтичної фірми ТОВ "Смайл Енерджі Груп", розмір статутного капіталу якої становить 10 000 грн.

Додамо, на вул. Перфецького, 6 зведуть 8-поверховий житловий комплекс.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.