Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

продукти харчування

Вівторок, 3 березня 2020, 17:50

На Львівщині на 39% зросло виробництво продуктів харчування

продукти харчування

У січні, порівняно з цим місяцем 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 7,7%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості виробництво зросло на 19%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 5,1% на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – зменшилося на 15,4%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (у 1,8 раза), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 39%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 20,9%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 5,1%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 25,3%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 10,8%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,7%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 6,8%).
Нагадаємо, у 2019 році, порівняно з цими місяцями 2018 року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,3%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.