Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

проект будівлі на вул. Вороного, 4, Львів

Четвер, 5 березня 2020, 13:22

Перший літній театр та сквер з’явиться на даху будівлі у центрі Львова

проект будівлі на вул. Вороного, 4, Львів

Унікальну архітектурну композицію будівлі на Вороного, 4, у Львові, створену за принципом “Додавай та примножуй”, архітектори представили громадськості.

Команда архітекторів бюро АБМК представила концепцію нової будівлі, яка має з’явитись на місці хаотичного паркувального майданчику на вулиці Вороного, 4.

Проект передбачає будівництво готелю з дворівневим підземним паркінгом, а також облаштування відкритого громадського простору на даху будівлі, частинами якого будуть сквер, дитячий майданчик, літній театр та соціальний коворкінг.

Проектанти першими у Львові застосувати принцип “Додавай та примножуй”, коли нові об’єкти створюють нові простори для містян а не забирають ті, що вже є.

“За нашим задумом, громадський простір на даху стане плавним продовженням вулиці Руданського. Піднімаючись сходами відвідувачі зможуть насолоджуватись новими ракурсами вулиць, знаходити затінок влітку та прихисток від дощу й вітру в холодні пори року. Водночас, тут будуть розташовані мистецькі експозиції, це буде місце, де можна послухати класичну музику або почитати книжку,” - розповів представник команди девелоперів Лев Підлісецький.

Відкритий громадський простір займе понад 1000 кв. м та буде загальнодоступними для львів’ян. На дах будівлі вестимуть окремі ліфт та сходи, які разом з проміжними терасами перетворяться на постійно діючу мистецьку галерею.

У самій будівлі буде облаштовано готель однієї зі світових мереж на 140 номерів та конференц-зал.

Сучасний підземний паркінг на 70 автомобілів забезпечить в два рази більшу кількість місць, в порівнянні з теперішньої стихійною парковкою. 

Також планується облаштування у цьому районі підземних сміттєвих контейнерів та благоустрій території довкола.

Інвестор проекту – компанія "Атель’єр" активно комунікує з мешканцями навколишніх будівель, аби врахувати всі побажання та застереження. Вже проведено одне відкрите обговореннядетального плану території, натомість сьогодні о 16:00 автори проекту представляють його для громадськості в Центрі Митрополита Андрея Шептицького в УКУ.

Раніше Інститут “Містопроект”, який розробляє детальне планування території цієї ділянки, на прохання мешканців вирішив виключити з проекту ДПТ територію Пасажу Міколяша, залишивши лише ділянку на Вороного, 4.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.