Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Середа, 25 березня 2020, 11:12

Козицький мріє про базу відпочинку в Яворівському районі

Максим Козицький

Львівська ОДА планує продати землю біля села Залужжя Яворівського району для будівництва бази відпочинку.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького від 24 березня 2020 року.

Згідно з розпорядженням Максим Козицький зобов'язав виставити на земельні торги земельну ділянку орієнтовною площею 0,6305 га, розташовану на території Залузької сільської ради Яворівського району для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення.

"Включити до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності, які або права на які виставлятимуться окремими лотами на земельні торги, земельну ділянку орієнтовною площею 0,6305 га, розташовану за межами населеного пункту на території Залузької сільської ради Яворівського району Львівської області, для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення" – йдеться у розпорядження.

Голова ЛОДА доручив заступнику директора департаменту начальнику управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Ткачук О.В. укласти договір про підготовку лота для продажу та про організацію і проведення земельних торгів. 

Крім цього,  розпорядженні вказано, що земельні торги здійснять без використання бюджетних коштів, а за рахунок коштів виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

Нагадаємо, у 2018 році колишній голова Львівської ОДА Олег Синютка дозволив облаштовувати сміттєзвалище у селі Залужжя на ділянку площею 5 га.

Пізніше Новояворівська міськрада замовила облаштування нового сміттєзвалища поблизу села Залужжя за 74 млн грн у київської фірми.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.