Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Єврокомісія

Вівторок, 31 березня 2020, 10:02

Країнам ЄС пропонують відкрити кордони для деяких категорій працівників

Єврокомісія

Єврокомісія просить країн-членів ЄС дозволити перетинати кордони певній категорії людей.

Про це повідомляє польське видання rmf24. 

Європейська комісія опублікувала вказівки для держав-членів ЄС щодо гарантування свободи переміщення для працівників, що виконують сезонну роботу, або направлені на роботу у інші країни, незважаючи на обмеження, накладені через пандемію коронавірусу.

На думку Європейської комісії, медичні працівники, медсестри, доглядачі людей похилого віку та дітей, а також працівники транспорту та харчового сектору повинні мати можливість перетинати кордони. Крім того, для сезонних робітників, особливо в сільськогосподарському секторі, країни ЄС повинні створити спеціальні процедури для забезпечення безперебійного проходу.

"Деякі національні уряди запровадили контроль за внутрішніми кордонами. Але півтора мільйона людей в ЄС проживають в одній країні та працюють в іншій. Вони повинні перейти кордон, щоб добратися до роботи. Робота багатьох цих людей важлива для всіх нас, щоб пережити кризу. Ось чому ми публікуємо практичні рекомендації для національних урядів у відношенні мобільних робочих в ЄС", – наголосила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Нагадаємо, уряд Польщі продовжив терміни законного перебування та дозволів на роботу для іноземців. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.