Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

спортмайданчик

Вівторок, 21 квітня 2020, 13:51

До кінця року у Львові планують відновити спорткомплекс на Кастелівці

спортмайданчик

ЛКП "Спортресурс" замовило за 47 млн грн реконструкцію спорткомплексу на вул. Кастелівка, 8.

Комунальне підприємство ЛКП "Спортресурс" провело тендер у системі ProZorro на реконструкцію спортивного комплексу КП ЛКП "Спортресурс", яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 5 березня, участь у ньому взяли ТОВ "Арт Проект-2010" (47 083 244 грн), ТОВ "Західбудпроект" (47 320 000 грн) та ТзОВ "Камаз-Львів" (47 570 000 грн). Переможцем обрали ТОВ "Західбудпроект", а очікувана вартість послуг становила 48 789 652 грн. 

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має здійснити реконструкцію спортивного комплексу, куди входять такі роботи: монтаж обладнання зовнішніх майданчиків та вуличних тренажерів, обладнання дитячого майданчика та майданчика вуличних тренажерів, покриття проїздів доріжок та майданчиків, покриття майданчика для гри в шахи фігурними елеменнтами мощення, яма для стрибків в довжину, полив та дренаж поля, встановлення шумозахисного бар'єру на огорожі тощо.

Також підрядник повинен озеленити територію спорткомплексу, зокрема, висадити дерева і кущі: клен остролистий – 10, липа дрібнолиста серцевидна – 8, форзиція – 10, ялівець середній – 33, туя західна – 18, жасмин – 6.

Гарантійний термін відреставрованої будіволі має становити не менше 10 років.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Західбудпроект" зареєстроване з 2007 року у селі Підбірці Пустомитівського району, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Керівник фірми – Станіслав Кузьма. Він також є власником підприємства разом із Людмилою Кузьмою.

Розмір статутного капіталу підприємства становить 46 000 грн. Додамо, у вересні 2019 року Станіслав Кузьма отримав диплом від міста за "багаторічну сумлінну працю в будівельній галузі, високий професіоналізм, вагомий внесок у розбудову й благоустрій Львова".

Нагадаємо, на початку 2019 року депутати Львівської міськради передали "Спортресурсу" земельні ділянки на вул. А. Лінкольна – вул. В. Липинського для облаштування тут спортивного центру.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.