Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

dpsu.gov.ua

Середа, 8 квітня 2020, 15:35

Троє мешканців Львівщини вирішили повернутися до Польщі у перший день самоізоляції

пункт пропуску

Громадяни лише 6 квітня повернулися в Україну та підписали згоду на добровільну самоізоляцію до 20 квітня, але сьогодні опинилися на кордоні.

Про це повідомила прес-служба  Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

За добу на кордоні співробітники Держприкордонслужби виявили відразу сімох осіб, які порушили правила самоізоляції. Більшість з них зупинили на Львівщині під час виїзду в Польщу.

Четверо з сімох порушників прибули в пункт пропуску "Краківець", що на Львівщині. Троє з них – два чоловіка та одна жінка – їхали одним автомобілем. Під час перевірки за базами даних, з’ясувалося, що ці особи лише 6 квітня приїхали в Україну з-за кордону. Тоді, у пункті пропуску усі вони підписали згоду та мали перебувати на добровільній самоізоляції до 20 квітня, але вже за добу знову опинилися на кордоні.

За даним фактом прикордонники поінформували співробітників Національної поліції, які склали на порушників протоколи адмінпорушень за ст. 44-3 КУпАП.

Варто наголосити, що в’їжджаючи в Україну під час карантинних обмежень вже 155 тисяч осіб дали згоду на добровільну самоізоляцію. Інформацію про цих громадян прикордонники вносять до бази даних.

Загалом на державному кордоні України вже виявлено майже 30 осіб, які порушили правила самоізоляції.

Нагадуємо, що за порушення правил з карантину тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.