Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

П'ятниця, 17 квітня 2020, 13:00

Львів опустився на одну сходинку у рейтингу із розвитку міст

Львів

44% львів'ян вважають, що місті розвивається в правильному керунку, однак якість надання послуг погіршилася.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

Згідно результатів опитування, 44% львів'ян вважають, що справи у місті йдуть в правильному напрямку. За цими результатами Львів опинився на 9 місці серед інших обласних центрів України. Натомість у трійку лідерів увійшли Хмельницький, Чернігів та Івано-Франківськ. Додамо, у грудні 2019 року Львів був на 8 сходинці у цьому рейтингу і 58% мешканців міста висловлювалися позитивно щодо розвитку Львова. 

Львів'яни не дуже задоволені якістю послуг у місті, порівняно із 2019 роком, цей показник погіршився.

Найбільше мешканці Львова задоволені якістю послуг у гуманітарній та комунальній сферах, натомість найменше – медичними закладами та інфраструктурою.

Зокрема, порівняно із 2019 роком ставлення мешканців до якості паркування, стану тротуарів, закладів торгівлі та доріг залишилися без змін, однак покращилися показники щодо транспортної інфраструктури та доступу для людей із інвалідністю.

Задоволеність львів'ян послугами комунальної сфери залишилася майже без змін. У цей перелік входять: водопостачання, каналізація, опалення, збір сміття, вуличне освітлення, прибудинкова територія. 

Також мешканці Львова не дуже задоволені якістю послуг у дитячих садочках міста, а ставлення львів'ян до освіти і спорту у місті погіршилися, порівняно із 2019 роком.

Міського голову Львова підтримують 45% львів'ян, а міську раду – 40%. За цими показниками, Львів опинився на 14 місці серед усіх обласних центрів України.

 

Опитування проводили серед населення України від 18 років і старше. Опитали 19 200 респондентів.

Нагадаємо, станом на кінець 2019 року, за даними аналогічного опитування, більшість львів'ян відповіли, що місто розвивається в правильному керунку, однак якість надання послуг погіршилася.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.