Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пенсіонери

П'ятниця, 24 квітня 2020, 10:30

Пенсіонери Львівщини отримають тисячу гривень одноразової допомоги

пенсіонери

На банківські пенсійні карти кошти надійдуть сьогодні, а тим хто отримує пенсії через пошту, листоноші мають доставити гроші протягом 5 днів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад
600 мільйонів гривень. 355,3 тисячам пенсіонерів області, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу зараують не пізніше 24 квітня.

263 тисячам пенсіонерів, котрі отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом
5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.

Зазначимо Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 1 квітня 2020 року №251 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році", якою затверджено порядок виплати одноразової грошової допомоги, у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, у сумі 1 000 гривень.

Згідно з цим порядком одноразова допомога надаватиметься, зокрема, особам, загальний розмір пенсій яких з урахуванням надбавок і підвищень, встановлених законодавством, станом на 1 квітня 2020 року не перевищує 5 000,00 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.