Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Жовква

Середа, 13 травня 2020, 11:09

Львівська ОДА вдруге не дозволила створити Туринківську ОТГ

Жовква

Цього разу сільради не можуть утворити ОТГ, тому що подані проекти не відповідають перспективному плану, який Кабмін затвердив у 2015 році .

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького від 7 травня 2020 року №282.

Згідно з розпорядженням Максим Козицький зобов'язав затвердити висновок про не відповідність Конституції та законам України проектів рішень Туринківської, Деревнянської, Боянецької та Купичвільської сільських рад Жовківського району "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

Йдеться про бровільне об’єднання територіальних громад сіл Туринка, Руда, Сарнівка, В’язова, Оплітна Туринківської сільської ради, села Деревня Деревнянської сільської ради, сіл Боянець, Верини, Лісове, Підріка Боянецької сільської ради, села Купичволя Купичвільської сільської ради в Туринківську сільську ОТГ з адміністративним центром у селі Туринка. 

В узагальненому висновок зазначено, що утворення Туринківської ОТГ передбачено перспективним планом формування територій громад Львівської області затвердженим Кабміном у 2015 році у складі Туринківської, Деревнянської, Боянецької, Замочківської, Кулявської, Купичвільської та Любельської сільських рад. Однак згідно з поданими проектами рішень, об'єднуються територіальні громади Туринківської, Деревнянської, Боянецької та Купичвільської сільських рад, що не відповідає затвердженому перспективному плану.

"Проекти рішень Туринківської, Деревнянської, Боянецької, Купичвільської сільських рад "Про добровільне об'єднання територіальних громади" не відповідають Конституції та Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад". У зв'язку з цим та відповідно до частини шостої статті 7 Закону, проекти рішень підлягають поверненню" – вказано у тексті висновку.

Нагадаємо, раніше 4 лютого цього року Львівська ОДА не дозволила створити Туринківську ОТГ, однак тоді в узагальненому висновоку зазначали, що у розпорядженнях голони Туринківської сільської ради не вказано відпонідальних осіб за проведення громадських обговорень з питань добровільного об'єднання територіальних громад, що є порушенням встановлених вимог.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.