Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Палац Потоцьких

Четвер, 14 травня 2020, 13:15

Прокуратура просить суд визнати недійсною оренду тераси Львівського палацу мистецтв

Палац Потоцьких

Ціну оренди вважають необґрунтовано заниженою, а конкурс проведений із завідомо виписаними під одного з учасників умовами.

Про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко на своїй сторніці у Facebook.

За її словами, прокуратура зібрала матеріал та передала на розгляд суду позов про розірвання договору оренди 423.2 кв. м. Львівського палацу мистецтв (вул. Коперніка, 17) за 18 000 грн на місяць при наявній пропозиції іншого учасника орендувати це приміщення за 120 000 грн.

"Вважаємо, таку ціну необґрунтовано заниженою, а конкурс проведений із завідомо виписаними під одного з учасників умовами, тому просимо суд визнати не дійсними його результати та договір оренди" – написала Ірина Діденко.

Вона зазначила, що на цьому арт-майданчику щороку з 1996 року традиційно розміщується головна частина книжкового ярмарку "Форум видавців у Львові", проводиться низка масових заходів, мистецьких експозицій, презентацій, фестивалів, деякі з них мають міжнародне значення.

Нагадаємо, раніше генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк розповів, що терасу Львівського палацу мистецтв віддали в оренду власникам, які планують її засклити та організувати культурно-мистецький простір.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.