Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

медичний заклад у Львові

Понеділок, 18 травня 2020, 09:50

Зеленський підписав закон про посилене тестування на Covid-19 та соцзахист медиків

медичний заклад у Львові

Володимир Зеленський підписав закон щодо посиленого тестування на коронавірус і додаткові заходи для підвищення соцзахисту медиків.

Про це повідомляє Офіс президента.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про посилене тестування на коронавірус та додаткові заходи для підвищення соцзахисту медиків, який Верховна Рада прийняла 7 травня.

Закон передбачає запровадження додаткових заходів для підвищення соціального захисту медичних працівників закладів охорони здоров’я через встановлення виплати допомоги із тимчасової непрацездатності в розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від страхового стажу.

Також надається можливість залучати на волонтерських засадах до виконання заходів, пов’язаних із протидією поширенню коронавірусу лікарів-інтернів, а також лікарів-спеціалістів, які ще не мають кваліфікаційної категорії із встановленням обмежень щодо такого залучення.

Крім цього, ввводиться обов’язкове тестування на амбулаторному та стаціонарному рівнях усіх осіб, які звертаються за медичною допомогою з ознаками коронавірусу, а також лікарів, які надають медичну допомогу таким хворим, працівників Національної поліції, Національної гвардії та іншим працівникам, задіяним у здійсненні протиепідемічних заходів, незалежно від того, чи мали вони контакт з хворим на Covid-19.

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, раніше у МОЗ наголосили, що доплати лікарям, які працюють з коронавірусом, є відповідальністю виключно місцевої влади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.