Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

лікарня

Понеділок, 18 травня 2020, 10:31

На Львівщині визначили ще 4 районні лікарні, які прийматимуть хворих на коронавірус

лікарня

З 16 травня хворих повинні приймати Стебницька, Кам'янка-Бузька, Стрийська та Сокальська центральні лікарні.

Про це повідомила львівська журналістка Вікторія Балицька на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, відтепер підтверджених хворих на коронавірус та з підозрою шпиталізуватимуть за територіальним принципом в районні лікарні умовної "другої черги".

"Перелік в наказі, скрін якого долучаю. Підписаний наказ 15.05 начальником департаменту охорони здоровя О.Чемерисом. Вступив у дію він ще 16.05, а на сторінці Львівськоі обласної адміністрації станом на 9:00 18.05 жодного слова про це. Хоча це серйозна віха в стратегії боротьби з коронавірусом. Цікаво чому замовчали це!?" – написала Вікторія Балицька.

У документі вказано що такі зміни відбулися через заповнення госпітальних баз, які раніше визначили для прийому хворих на коронавірус. У наказі зазначено що з 16 травня Стебницька міська лікарня, Кам'янка-Бузька центральна районна лікарня, Стрийська центральна міська лікарня та Сокальська центральна лікарня повинні забезпечити госпіталізацію пацієнтів з підтвердженим коронавірусом, або підозрою на хворобу.

Нагадаємо,  у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні. Раніше хворих з підозрою на коронавірус утримуватили в санаторії Немирів.

Станом на 08.00 год у Львові та Львівщині підтвердили 1066 випадків інфікування коронавірусом, з них 30 випадків смертельні, а 206 пацієнтів одужали.

Додамо, 4 травня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 22 травня, проте скасував декілька заборон.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.