Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

двірники Львова

Четвер, 28 травня 2020, 16:27

Депутати звернуться до поліції через рішення виконкому про преміювання двірників

двірники Львова

Від правоохоронців вимагають надати оцінку законності рішення, яким премії для двірників спочатку затвердив виконком, а потім вже депутати.

Сьогодні, 28 травня, на сесії Львівської міської ради під час голосування за зміни до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік, який підтримали 50 депутатів, депутат від ВО "Свобода" Андрій Карбовник висунув звернення до правоохоронців через рішення виконкому про преміювання львівських двірників.

Зокрема, ще 13 квітня виконавчий комітет міськради прийняв рішення щодо преміювання працівників сфери ЖКГ за роботу в умовах карантину. Відтак 1 777 працівників, більшість з них – двірники, отримали по 5 тисяч гривень з бюджету Львова.

Сьогодні депутати проголосували за виділення цих коштів з бюджету. За словами Карбовника, його дивує, що виконком виділяє кошти перед тим, як це рішення затвердитять на сесії міськради і висунув правку: звернутись до правоохоронних органів за оцінкою правомірності ухвалення цього рішення спочатку на виконкомі, а потім на сесії.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий заужавив, що такою є процедура прийняття рішень.

Нагадаємо, ще 10 квітня під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради Андрій Садовий заявив, що у Львові працівники житлово-комунальної сфери, які проводять дезинфекцію вулиць, повинні отримати доплати до заробньої плати.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.