Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

наркологічний кабінет

loda.gov.ua

Середа, 3 червня 2020, 13:31

У Львові запрацював цілодобовий наркокабінет

наркологічний кабінет

На вул.Кульпарківській, 95 облаштували цілодобовий наркологічний кабінет, у якому перевірятимуть водіїв на стан наркотичного сп'яніння.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 3 червня, на базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень на вул.Кульпарківській, 95 запрацював кабінет для проведення медичних оглядів водіїв.

Для облаштування цього наркологічного кабінету з обласного бюджету витратили 1 млн грн. Він працюватиме цілодобово, у ньому чергуватимуть позмінно бригади, що складатимуться із лікаря та медсестри.

"Небезпека на дорогах та кількість ДТП вийшла з-під контролю, тому відкриття кабінету – це справжній успіх. Після затримання водія на дорозі і у випадку відмови проходження огляду поліцейським, водія скеровують у медичний заклад, тоді ми робимо огляд і даємо свої висновки", – наголосила директорка Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень Мирослава Кабанчик.

Приймати нетверезих водії кабінет готовий уже від сьогодні, а огляд робитимуть у присутності поліції.

Нагадаємо, у лютому на сесії Львівської облради депутати вирішили виділити комунальне приміщення для облаштування наркологічного кабінету, а ще у грудні 2019 року Львівська ОДА звернулася до облради з проханням виділити кошти на фінансування такого цілодобового кабінету.

Додомо, з 2017 року у Львові не працює кабінет, у якому мали б перевіряти водіїв на стан наркотичного сп'яніння, тому таку перевірку проводятьу 8 лікарні Львова, де вночі не працює нарколог, або у Пустомитівській лікарні.

 А 15 жовтня 2019 року у Львівській ОДА заявили, що візьмуть на контроль ситуацію з наркосп'янінням на дорогах, оскільки в області немає цілодобового наркокабінету, а водіїв на наркосп'яніння перевіряє лише Пустомитівська лікарня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.