Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

медичний заклад у Львові

Четвер, 4 червня 2020, 12:39

На Львівщині родичі померлих від коронавірусу медиків отримають по 100 тисяч гривень

медичний заклад у Львові

Депутати запровадити виплати по 100 тис грн родинам померлих від Covid-19 працівників обласних лікарень.

Сьогодні, 4 червня, на сесії Львівської обласної ради депутати запровадили виплати родинам померлих від Covid-19 працівників обласних лікарень, які контактують із пацієнтами, інфікованими коронавірусом.

Відтак, одноразову допомогу у100 тис грн з бюджету Львівщини отримають працівники Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "Охматдит".

Нагадаємо, 19 травня депутати передбачили 5 млн грн на доплати до зарплат лікарям обласних лікарень, які захворіли на коронавірус і які працювали з хворими.

Тоді йшлося, що виплати отримають працівники комунальних некомерційних підприємств, у яких підтвердили коронавірус і які пройшли стаціонарне лікування з 12 березня до 15 травня. Сьогодні цей термін продовжили до 5 липня.

Додамо, Кабмін вніс Covid-19 до переліку професійних захворювань медиків, а Верховна Рада запровадила додаткові заходи для підвищення соцзахисту медиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.