Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

школа у Львові

Четвер, 4 червня 2020, 14:30

У школах Львова оголошуватимуть конкурси на посади директорів

школа у Львові

У школах міста оголошуватимуть конкурси на керівників навчальних закладів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила сьогодні начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, через зміни в законодавстві із керівниками навчальних закладів укладають нові трудові контракти.

Якщо ж із якимись керівниками вже були підписані контракти, але їх термін дії спливає, то керівників цих навчальних закладів можуть призначати тільки через конкурс.

"У зв’язку із набранням чинності закону про повну загальну середню освіту змінилися трудові відносини між працівниками і роботодавцями. Були припинені трудові договори із тими керівниками, які перебували на безстрокових трудових договорах. З тими керівниками закладів освіти, які є пенсійного віку, уклали нові трудові контракти терміном на 1 рік, а з усіма іншими уклали контракти на 6 років. Проте, ця норма закону не стосується тих керівників, які на час вступу в дію цього закону вже перебували на строкових трудових договорах, на контрактах" – наголосила Зоряна Довганик.

За її словами, у разі закінчення строку дії такого контракту із такими керівниками припиняють трудові відносини, а заміщення такої посади можливе лише на конкурсній основі.

"Тобто ті керівники закладів освіти, які були на строкових трудових договорах, повинні зараз подаватись на конкурс. Лише після прийняття рішення конкурсної комісії, у разі перемоги діючого керівника, ця людина може призначатись на посаду на 6 років. Якщо якусь особу буде обрано вперше, то призначення можливе на 2 роки із можливим подальшим продовженням контракту на 4 роки", – додала Зоряна Довганик.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила реформу освіти ще у вересні 2017 року. Закон передбачав введення 12-річного навчання в школах, а випускники шкіл після 9 та 12 класів мають обов'язково здавати ЗНО, перелік предметів для якого визначає Міністерство освіти і науки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.