Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Міжнародна політика

tsn.ua

П'ятниця, 7 грудня 2012, 18:50

Міністр оборони Польщі перебуває з дводенним візитом в Україні

Сьогодні опівдні Міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк прилетів до Одеси, де повинен зустрітися з міністром оборони України Дмитром Саламатіном.

Міністерство оборони Польщі повідомило в четвер, що міністри обох країн обговорюватимуть двосторонні та багатосторонні військові стосунки: військове навчання, співпрацю в галузі військових навчань, а також потенційні способи розвитку співпраці в галузі оборонної промисловості.

Міністри повинні також підписати міжвідомчу угоду про співробітництво в справі кодифікації. В угоді викладені правила взаємного обміну ідентифікаційними даними і послугами, які стосуються озброєння та військової техніки, що використовують в обох країнах в межах функціонування кодифікаційної системи НАТО. До цієї системи входять 64 країни, 36 з яких не є в Євросоюзі.

Томаш Сємоняк у четвер розповів журналістам, що про зустріч з Саламатіном домовився цього року ще в жовтні в Брюсселі. «Ще тоді ми домовилися про зустріч, аби обговорити план співпраці наших міністерств і збройних сил на 2013 рік», - повідомив польський міністр. Він підкреслив, що Україна є стратегічним партнером Польщі, також у сфері оборони і міністри оборони обох країн погодилися, що співробітництво між Польщею та Україною повинне бути більш інтенсивним, ніж будь-коли.

Сьогодні Томаш Сємоняк також повинен відвідати Одеську Військову Академію.

Натомість завтра, 8 грудня, делегація, серед іншого, покладе квіти до меморіальної дошки президентського подружжя Леха і Марії Качинських, які 10 квітня 2010 року загинули у Смоленську.

Джерело: wiadomosci.onet.pl

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.