Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Ставропігійська, 4

google.com.ua

П'ятниця, 19 червня 2020, 12:03

Пам'ятку архітектури на вулиці Ставропігійській переобладнають під кафетерій

вул. Ставропігійська, 4

Виконком Львівської міської ради дозволив облаштувати кафетерій у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Ставропігійській.

Сьогодні, 19 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реставрацію Богданом Суликом, Мар'яною Мандзюк з переплануванням приміщень квартири №21 на вул. Ставропігійській, 4 у Львові (пам’ятка архітектури місцевого значення) під кафетерій з використанням існуючого входу.

Квартира, яку переобладнають під кафетерій, розміщена на першому поверсі 4-поверхового будинку, який знаходиться у межах історичного ареалу міста у Галицькому районі на території зони ЮНЕСКО і є пам’яткою архітектури місцевого значення, наріжна кам'яниця з вулицею Івана Федорова, збудована у другій половині ХІХ століття. На початку ХХ століття тут містилася ресторація "Морське око".

Як заявив головний архітектор міста Антон Коломєйцев, забудовники мають врахувати вимоги збереження традиційного історичного середовища міста, а також відновити вхід.

 

 Додамо, у травні виконком дозволив облаштувати у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Друкарській, 6а магазин сувенірів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.