Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2020

Четвер, 25 червня 2020, 11:00

В Україні стартувала основна сесія ЗНО

ЗНО-2020

Сьогодні стартувала основна сесія ЗНО, яка розпочалася тестуванням з математики.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Сьогодні, 25 червня, в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка розпочалася тестуванням з математики.

Для проходження цього тесту зареєструвалися 186 072 особи, для яких створено 12 618 аудиторій у 795 пунктах тестування.

Перед входом учасникам вимірювали температуру тіла та перевіряли наявність ознак респіраторного захворювання.

Для учасників, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (враховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, раніше в Україні оголосили дату основної сесії ЗНО-2020, яка пройде з 25 червня по 17 липня. ЗНО стартує 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської мови – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.