Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Міс Львів 2020

пресслужба Міс Львів

Понеділок, 6 липня 2020, 12:33

Міс Львів зібрали 73 тисячі гривень для реалізації соціального проєкту

Міс Львів 2020

73 тисячі гривень учасники конкурс "Міс Львів"  зібрали для облаштування побутовою технікою притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства.

Про  це повідомляє прес-служба конкурсу "Міс Львів".

Цього року "Міс Львів" став амбасадором руху ДІЙмо_разом_проти_насильства. Учасникам проєкту вдалось зібрати 73 155  гривень для реалізації соціального проєкту - усі вилучені кошти будуть спрямовані на облаштування побутовою технікою притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства.

"Засновниця конкурсу "Міс Львів" Валерія Никифорець разом  з депутаткою Львівської обласної ради Уляною Дорош та конкурсантками, вирішили зробити все, що в їх силах, щоб допомогти жінкам і дітям, чиє життя і здоров'я сьогодні опинилось  у небезпеці", – йдеться у повідомленні.

Фінал конкурсу краси відбудеться у прямому ефірі телеканалу ПравдаТУТ, за титул "Міс Львів" змагатимуться 14 дівчат.

Конкурс краси "Міс Львів" унікальний проєкт, який за багаторічну історію свого існування став гордістю і надбанням нашого міста. Головний конкурс краси став візитною карткою Львова, професійним трампліном для реалізації амбітних планів його учасниць, місцем зустрічі культурної, ділової та політичної еліти Львівщини, яскравим та найочікуванішим телевізійним шоу для мешканців нашого регіону.

Міс Львів – це єдиний на сьогодні ліцензований конкурс краси в нашому місті, його історія сягає вже близько 20-ти років. Щороку "Міс Львів" відвідує понад 1000 глядачів, а ще близько 750 000 глядачів збирає, біля своїх екранів, телетрансляція церемонії визначення переможниці.

Нагадаємо, фінал найпрестижнішого конкурсу краси Львова вперше за всю історію відбудеться у форматі телешоу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.