Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цибалюк

Вівторок, 7 липня 2020, 12:33

Українська мова потребує захисту – Михайло Цимбалюк

Михайло Цибалюк

Закон про мови, за який проголосували понад рік тому, просто необхідно виконувати – і владі, і всьому громадянському суспільству.

Про це в ефірі телеканалу "Прямий" розповів народний депутат від "Батьківщини" Михайло Цимбалюк, коментуючи розгляд справи про конституційність закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

За словами політика, зараз потрібно розробити законопроєкт, який захищатиме мови національних меншин в Україні, але варто пам’ятати, що вони не можуть бути другими або третіми державними.

"Небезпека в тому, що в майбутньому парламенті, якщо теперішня демократична опозиція не об’єднає свої зусилля матимемо Верховну Раду України, яка складатиметься з тих людей, які на 80% не лише в побуті, а й парламенті розмовлятимуть російською. Ось це і є загрозою", – наголосив Михайло Цимбалюк.

Народний депутат зазначив, що нині першочергово потрібно працювати над відновленням економіки, протидіяти росту захворюваності на коронавірус, допомагати людям, які потерпіли від повеней та повертати мир в Україні.

Передрук зі сайту партії Батьківщина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.