Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. П. Куліша, 40

google.com.ua

П'ятниця, 24 липня 2020, 12:05

Пам'ятку архітектури на вулиці Куліша переобладнають під магазин-салон

вул. П. Куліша, 40

Виконком Львівської міської ради дозволив облаштувати магазин-салон у будинку-пам’ятці архітектури на вул. П. Куліша, 40.

Сьогодні, 24 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реставрацію Андрієм Кобилюхом з переплануванням квартири №3 на вул. П. Куліша, 40 у м. Львові під магазин-салон з відновленням входу (пам’ятка архітектури, охоронний №1409).

Квартира, яку переобладнають під магазин-салон, розміщена на першому поверсі 3-поверхового будинку, який знаходиться у межах історичного ареалу міста у Галицькому районі на території зони ЮНЕСКО і є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Як заявив головний архітектор міста Антон Коломєйцев, управління історичного середовища Львівської міської ради надало дозвіл на перепланування квартири та пробиття дверей у стіні фасаду будинку. Він пояснив, що раніше на цьому місці були двері, проте забудовники мають врахувати вимоги збереження традиційного історичного середовища міста.

Нагадаємо, наприкінці червня виконком дозволив облаштувати кафетерій у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Ставропігійській.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.