Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Городоцька, 284

google.com.ua

П'ятниця, 24 липня 2020, 13:04

На Городоцькій у Львові збудують паливно-заправний пункт для Укрпошти

вул. Городоцька, 284

Львівська міськрада дозволила звести на вул. Городоцькій, 284 новий паливно-заправний пункт.

Сьогодні, 24 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на нове будівництво Львівською дирекцією АТ "Укрпошта" паливно-заправного пункту на вул. Городоцькій, 284 у м. Львові.

Новий паливно-заправного пункт облаштують на земельній ділянці, площею 2,2524 га, яка перебуває у державній власності і які призначена для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку.

Зараз на цій ділянці знаходиться уже знаходиться будівля, однак вона перебуває у занедбаному стані, її реконструюють і перетворять на сучасний паливно-заправного пункт. Висота нової будівлі не перевищуватиме 6,1 метрів, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 3,3%.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона КС-5 – зони, передбачені для підприємств та споруд V класу шкідливості, відповідно до зонінгу Залізничного району.

Нагадаємо, у травні цього року Укрпошта виставила на продаж 30 об’єктів нерухомості, серед яких приміщення біля залізничного вокзалу у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.