Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Наталія Тимчій

Фб Наталії Тимчій

Вівторок, 28 липня 2020, 16:15

Наталія Тимчій: Релігія та політика

Наталія Тимчій

Блог громадської активістки та очільниці ЛМО ВО "Батьківщина" Наталії Тимчій.

Сьогодні християни східного обряду вшановують великого князя Київського Володимира, якого канонізувала Православна Церква в рангу рівноапостольних.

Святий Володимир, великий князь Київський, ввійшов в історію як Хреститель руських земель. Ця подія докорінно змінила історію України-Русі, заклала підвалини її розвитку як держави, яку просвітило та зміцніло світло Христової віри. З прийняттям християнства Україна здобула міцне моральне осердя, яке надалі, в непрості часи та лихоліття, оберігатиме її народ. У цьому ключову роль відіграватиме Церква, яку заклав святий Володимиром. Велич події, здійсненої у 988 році, глибоко закарбувалася у пам'яті українського народу.

На жаль, сьогодні окремі політичні сили намагаються позиціонувати себе як найбільш ревних християн, цинічно використовують Церкву та її визначні постаті у своїй політичній агітації. Таким політикам варто нагадати, що ніхто не може мати монополії на сповідування християнських цінностей.

Партія "Батьківщина" з 2008-го року є членом наглядової ради Європейської народної партії (християнські демократи). Це об'єднана загальноєвропейська політична партія, яка поєднує окремі національні християнсько-демократичні та консервативні партії. Це найбільше загальноєвропейське партійне об'єднання Європи. Також молодіжне крило партії "Батьківщина молода" є повноправним членом молодіжки цього європейського християнсько-демократичного союзу.

"Партія, будучи асоційованим членом Європейської народної партії (ЄНП) як союзу центристських та християнсько-демократичних партій континенту, цілком і повністю поділяє світоглядні засади, задекларовані в основних програмних документах ЄНП" – йдеться у статуті партії "Батьківщина".

Принагідно, хочемо щиро привітати сьогоднішніх іменинників. Нехай небесний покровитель не залишає вас ані на хвилину і оберігає від усіх негараздів. Хай Небеса дарують світло, здоров'я та радість.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.