Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Під Голоском

П'ятниця, 31 липня 2020, 15:06

У Львові оголосять Всеукраїнський конкурс на будівництво школи і садочку

вул. Під Голоском

Міськрада оголосить конкурс на будівництво школи й садочку в районі "Під Голоском".

Сьогодні, 31 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію загальноосвітньої школи та дошкільного навчального закладу на території житлового району "Під Голоском" у м. Львові.

Згідно із документом, конкурс має організувати управлінню архітектури та урбаністики Львівської міськради, погодити його програму та умови, затвердити склад журі.

Як заявив головний архітектор міста Антон Коломєйцев, у мікрорайоні планують збудувати школу, яка матиме не менше 400 місць, а дитячий садочок – на 130 місць. Конкус планують провести до кінця цього року.

Зазначимо, наприкінці травня виконком заборонив будувати нові житлові будинки у мікрорайоні, поки тут не вирішать проблему траспортною інфраструктурою та зведенням шкіл і дитячих садочків.

Зокрема, у детальному плані "Під Голоском", який затвердили ще у 2013 році, було заплановано будівництво 3 шкіл, 7 дитячих садочків, парк, сквер, стадіон, спорткомплекс та поліклініку, однак станом на сьогодні жодних інфраструктурних об'єктів тут не збудували, лише житлові квартали.

Як повідомляв ще наприкінці травня заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, за останні роки кількість мешканців мікрорайону зросла до понад 8 тисяч. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.