Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

сцена Оперного театру

Середа, 12 серпня 2020, 14:50

У Оперному театрі Львова відкривають театральний сезон

сцена Оперного театру

У Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відкривають театральний сезон.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Львівська Національна Опера відкрила двері для відвідувачів вчора, 11 серпня, а вже цими вихідними 15 і 16 серпня відбудуться Гала-концерти з нагоди відкриття 121-го театрального сезону.

У зв'язку з впровадженням карантину, нові санітарні норми дозволяють помістити всього 100 глядачів у концертний зал, аби була збережена соціальна дистанція.

Також музичний супровід для артистів Оперного театру створюватиме рояль, задля безпеки музикантів оркестру, адже в оркестровій ямі складно дотримуватися дистанції.

Генеральний директор-художній керівник Львівської Опери Василь Вовкун каже, що така тривала перерва має поганий вплив на роботу акторів театру через відсутність глядача. Багато прем'єр театральних постановок, котрі мали відбутись цьогоріч, перенесені на 2021-22 роки. 

"Ми також дбаємо про здоров'я своїх працівників. Навіть під час проведення Гала-концерту на сцені будуть знаходитись не більше двох-трьох осіб", – розповідає Василь Вовкун.

Серед працівників театру, на жаль, є ті, хто перехворіли на коронавірус у період відпустки.

"У нас працює понад 560 осіб, випадки захворювання на коронавірус є локальними, і в період захворювання працівники знаходились вдома, у відпустці", – повідомив Василь Вовкун.

Василь Вовкун зазначає, що п'ятимісячна перерва у роботі принесла театру збитків у розмірі 23 мільйони гривень. 

Ексклюзивно для Гала-концертів, до відкриття 121-го сезону, будуть використовуватись декорації, створені українським художником Євгеном Лисиком, чия сценографічна спадщина віднесена до Золотого фонду театру.

Нагадаємо, через запровадження карантину вистави на великій сцені Львівської опери скасували з 12 березня, Опера запустила онлайн-трансляцію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.