Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Громадський бюджет Львова

Понеділок, 17 серпня 2020, 17:11

У Львові стартував прийом проектів на громадський бюджет-2021

Громадський бюджет Львова

Подача документів на громадський бюджет Львова-2021 триватиме до 15 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З 15 серпня стартував прийом заявок на громадський бюджет Львова 2021 року, який триватиме до 15 вересня і який місто проводить уже впя'те.

Як заявив начальник управління "Секретаріат ради" Юрій Лукашевський, цього року подавати та голосувати за проекти Громадського бюджету Львова можуть не лише львів'яни, а й мешканці сусідніх міст та сіл, що увійшли до складу Львівської ОТГ.

Загалом, за попередні чотири роки існування громадського бюджету в конкурсі перемогли 157 проектів на понад 86 млн грн.

Проекти, які виносять на громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста: нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл.

Крім цього, ремонтні роботи на об’єктах не повинні перевищувати 50% вартості цілого проекту: 50% – ремонтні роботи, а інші 50% – закупівля нового обладнання, техніки.

Нагадаємо, минулоріч переможцями громадського бюджету Львова на 2020 рік стали 55 проектів, а на громадський бюджет-2018 загалом подали 160 проектів. Також на облаштування скверу на вул. Миколайчука, який був одним із проектів громадського бюджету, місто виділило близько 500 тис грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.