Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Вівторок, 18 серпня 2020, 11:03

У львівській лікарні помер пацієнт, якому вперше в Україні пересадили підшлункову залозу

медичний заклад у Львові

Помер чоловік, якому на початку серпня вперше в Україні лікарі пересадили підшлункову залозу.

Про це повідомляє Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги на своїй сторінці у Фейсбуці.

У львівській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги помер чоловік, якому на початку серпня вперше в Україні пересадила підшлункову залозу.

"Ми змушені повідомити дуже сумну звістку: на жаль, Андрій, наш пацієнт із пересадженою підшлунковою залозою, помер… Це величезна втрата не лише для його рідних, а і для усього нашого колективу та тих, хто вболівав і переживав за чоловіка. Усі ці дні наші лікарі буквально жили з ним у реанімації. Цілодобовий супровід, медикаменти, контроль іноземних колег: ми робили все від нас залежне, аби Андрій відновився після операції" – йдеться у повідомленні.

Медики наголошують, що тривалий час стан пацієнта був стабільним, нирка починала працювати і підшлункова залоза. Але потім показники стрімко погіршилися, судини затромбувалися і ані операція, ані подальша реанімація уже не мали ефекту.

"Трансплантація підшлункової залози – це одна із найскладніших операцій з пересадження органів. Світова статистика говорить про те, що кожен третій пацієнт після такої операції не виживає, у той час як два інші отримують шанс жити повноцінно" – повідомили у лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.