Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

П'ятниця, 21 серпня 2020, 17:05

Депутати вимагають від Садового ввести спецрежим у Ратуші

Львівська міськрада

Через масовий спалах коронавірусу у Львівській міськраді депутати вимагають запровадити спеціальний режим і переглянути стандарти роботи чиновників.

Про це повідомив голова фракції Європейська Солідарність у Львівській міській раді Петро Адамик на своїй сторінці у Фейсбуці.

Станом на сьогодні у понад 20 чиновників керівного складу Львівської міськради і заступників міського голови Львова підтвердили коронавірус. Саме тому депутати вимагають від мера Львова негайно організувати тестування абсолютно всіх працівників міськради та запровадити спеціальний режим.

"Такий стан речей – це перш за все безвідповідальність мера Андрія Садового. У Львові провалена боротьба із Covid-19. Спалах захворювання у міській раді – це чергове підтвердження тому... чиновники замість того, щоб боротися з Covid-19, самі стали жертвами та джерелом поширення інфекції" – написав Петро Адамик.

За його словами, щоб змінити ситуацію, міському голові Львова необхідно:

- негайно організувати тестування абсолютно всіх своїх чиновників;

- за найменшої підозри відправляти працівників на самоізоляцію;

- запровадити у міській раді спеціальний режим, в тому числі переглянути стандарти роботи працівників міської ради, виходячи із загрозливої ситуації, яка склалася, та запровадити жорсткий контроль їхнього виконання.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що сесію Львівської міськради, яка мала відбутися сьогодні, перенесли через виявлення Covid-19 у депутатів та чиновників. Однак тоді інформацію про кількість інфікованих не оприлюднили.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.