Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юлія Тимошенко

Прес-реліз,   Вівторок, 11 серпня 2020, 10:50

Слуга народу втрачає підтримку – експерти

Юлія Тимошенко

Партія Зеленського Слуга народу втрачає підтримку через невиправдані надії та сподівання.

Про це повідомляє видання West News.

Партія Зеленського «Слуга народу» втрачає підтримку через невиправдані надії та сподівання. Натомість зростають рейтинги опозиційних партій. Про це заявив політолог Андрій Золоторьов.

Так, він розповів, що партія «Батьківщина» зростає у центральних та північних регіонах. Коментуючи ініціативу лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко про створення парламентської спеціальної місії для досягнення миру, політолог зазначив:

«На тлі невиразності дій влади у питаннях миру, пропозиція Юлії Тимошенко створити парламентську «місію миру» – це не просто ефективна, а сильна і своєчасна ініціатива, що відкриває зовсім інші перспективи мирного процесу. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко демонструє розгубленій владі зовсім інший політичний рівень і політичний клас» – пояснив Андрій Золоторьов.

Раніше політолог Олександра Решмеділова заявила, що Юлія Тимошенко має дуже вагомий дипломатичний досвід, авторитет у світі і сильну команду, а тому її ініціатива може призвести до результату – припинення війни і відновлення територальної цілісності країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.