Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Наталія Тимчій

П'ятниця, 4 вересня 2020, 17:35

Запозичення нових ідей знову в тренді – Наталія Тимчій

Наталія Тимчій

У вересні традиційно говоримо про школу, і вкотре звертаємо увагу на незадовільний стан шкіл, нестачу вчителів та брак нових класів й нових шкільних корпусів.

Цього року долучилась ще одна – проблема дистанційного навчання та відвідування занять в умовах карантину.

Та є теми, які залишаються актуальними незалежно від обставин і часу. Загальна тема глибокої реформи та покращення усієї системи освіти, зокрема, підтримка та вклад в кожного учня, незалежно від його місця проживання і соціального статусу.

Ще минулого року, під час президентських виборів, лідерка "Батьківщини" оголосила про нову потужну ініціативу: принцип індивідуального підходу до кожної дитини окремо, стратегію "Гроші йдуть за дитиною". Юлія Тимошенко звертає увагу на необхідність чіткого і справедливого розподілу коштів з конкретним застосуванням, а не розмиті грошові транші у загальну казну. Таку ж ініціативу на місцевого рівні задекларував і львівський осередок "Батьківщини".

Адже відстоюючи інтереси громади, на правах майбутніх депутатів, громадські діячі можуть закликати до втілення в життя подібних потужних програм. А під час праці в сесійній залі можуть безпосередньо планувати та скеровувати кошти місцевого бюджету на втілення в життя програми "Гроші йдуть за дитиною" у Львові. Про це неодноразово заявляла голова ЛМО ВО "Батьківщина" Наталя Тимчій.

"Нам важливо подбати про тих дітей, які в несправедливо гірших умовах, ніж їхні ровесники. А ті гроші, які цього року не потребують забезпечені діти, скеровувати на нагальні потреби інших. Таким чином кожну копійку використають з користю, а головне – дотримаються головного закону: Кожна дитина в нашій державі має рівні права на отримання якісної освіти. А також щасливого дитинства", – зазначає вона.

Та наразі цей пункт програми несподівано для партії "Батьківщина", і, певно, для електорату партії наймолодших виборців виник у пропозиції від партії "Голос". Що це – плагіат чи така спорідненість намірів?

"Нам приємно, що молоді партії запозичають мудрий досвід таких перевірених часом, як "Батьківщина". Це добре, коли давно сформований меседж і програма знаходить відгук у серцях молодших колег. Саме так – разом, підтримуючи виважені рішення заради блага міста і городян – ми збудуємо щасливу країну", – каже Наталя Тимчій.

Це не єдиний дивний збіг. Ще один пункт програми "Батьківщини", який вже давно був опублікований, став новим закликом "Вимагаємо медичне страхування для наших вчителів" міського голови Львова Андрія Садового.

"Цікаво, що саме вплинуло на цю "нову" ідею – сюжети, в яких ми про це говорили, зокрема, минулотижневі випуски новин на каналі "Правда Тут" чи публікації на сайтах і друк в газетах? Але з іншого боку я тішуся, що попри велику кількість помилок і недолугих рішень за останній час Андрій Іванович чує слушні пропозиції інших, більш досвідчених партій і розуміє, що є короткотривалі популістські  заяви, а є – вічні цінності. Власне вони й становлять основу головних засад "Батьківщини". У нас є ще чимало цікавих ідей та креативних задумів. Звертайтесь, колеги, допоможемо, якщо власні вже вичерпали", – наголошує Наталія Тимчій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.