Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

школа у Львові

П'ятниця, 18 вересня 2020, 12:35

У 25 шкіл Львова зафіксували випадки Covid-19

школа у Львові

Загалом у місті нараховується 25 шкіл, у яких один або більше класів відправили на самоізоляцію через коронавірус.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні, 18 вересня, у Львові є 25 шкіл, де один або два класи пішли на самоізоляцію через те, що захворів один з учнів або педагогів.

"Ми маємо зараз 25 шкіл, де один або два класи пішли на самоізоляцію, у зв’язку з тим, що захворів один з учнів. Звичайно, що є і випадки, коли хворіють педагогічні працівники.

Є лише одна школа – Сихівський ліцей, де на дистанційну форму навчання переведено середню і старшу школу, через випадки захворювання у вчителів-предметників. Початкова школа у них розташована фактично окремо – в окремому крилі, там клас має свого одного вчителя, тому початкова школа працює в режимі офлайн. А учні 5-11 класів мають навчання з використанням дистанційних форм навчання", – розповіла керівниця управління освіти міста Зоряна Довганик.

Зазначимо, 16 вересня у більшості викладачів ліцею "Сихівський" виявили корнавірус, тому заклад перевели на дистанційне навчання. До цього у 21 школі Львова на карантин відправили по 1-2 класи: у 17 навчальних закладах призупинили офлайн-навчання через хвороби учнів, ще у 4 – класи перейшли на дистанційне навчання через хвороби працівників.

Рішення, чи проводити змішану форму навчання в адміністрації навчальних закладів вирішують самостійно.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.