Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Лікарня на Львівщині

Понеділок, 21 вересня 2020, 11:02

На Львівщині лікарці висунули підозру в службовій недбалості

Лікарня на Львівщині

У Буському районі слідчі висунули підозру акушерці-гінекологу за неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.

Про це повідомляє Буський медіапортал.

Лікарці Буської центральної районної лікарні слідчими Буського відділення поліції за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури Львівської області повідомили про підозру в службовій недбалості, що призвело до загибелі плоду у породіллі.

Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, у вересні 2018 року до районної лікарні поступила 29-річна вагітна жінка. Для подальшого обстеження та ведення пологів їй було призначено 49-річну лікарку, акушер-гінеколога, мешканку Буська.

Лікарка знала, що у пацієнтки є переношена вагітність та не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду, що було підтверджено висновком відповідної експертизи.

Слідчі повідомили 49-річній лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – позбавлення волі на строк до двох років.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.