Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Самопоміч

Середа, 30 вересня 2020, 13:40

Безхребетні посіпаки Садового мають зуб на Львівську облраду

Самопоміч

Виборча комісія оприлюднила списки кандидатів у депутати до Львівської облради від партії "Самопоміч".

Вчора, 29 вересня, Львівська обласна територіальна виборча комісія оприлюднила списки кандидатів у депутати Львівської обласної ради від політичних партій, які братимуть участь у виборах 25 жовтня 2020 року.

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати обласної ради, висунутих  Львівською обласною організацією політичної партії "Об'єднання "Самопоміч":

Нагадаємо, раніше Львівська обласна організація "Об’єднання "Самопоміч" затвердила кандидатів у депутати до місцевих рад та кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів Львівщини.

На посаду міського голови Львова висуватиметься й одночасно очолить список до міської ради чинний мер Андрій Садовий, який ще 19 серпня заявив про намір балотуватися повторно.

ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.