Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Болюбаш

Середа, 30 вересня 2020, 14:59

Болюбаш веде пенсіонерів Свободи до Львівської облради, щоб читати отченаш

Андрій Болюбаш

Виборча комісія оприлюднила списки кандидатів у депутати до Львівської облради від партії ВО "Свобода".

Вчора, 29 вересня, Львівська обласна територіальна виборча комісія оприлюднила списки кандидатів у депутати Львівської обласної ради від політичних партій, які братимуть участь у виборах 25 жовтня 2020 року.

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати обласної ради, висунутих  Львівською обласною організацією політичної партії ВО "Свобода":

Нагадаємо, ВО "Свобода" висунула кандидатуру Руслана Кошулинського на вибори міського голови Львівської ОТГ,  депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода", який також брав участь у виборах міського голови Львова у 2015 році.

Першу десятку до Львівської районної ради очолює голова фракції ВО "Свобода" у міськраді Андріян Гутник.

ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.