Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Бібрка

Четвер, 8 жовтня 2020, 15:17

На Бібрку насувається п'ятірка відважних кандидатів

Бібрка

На посаду міського голови Бібрки претендують п'ятеро осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Бібрки, що у Перемишлянському районі.

Загалом ЦВК зареєструвала 5 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Роман Гринус, який йде на вибори як самовисуванець. На виборах у 2015 році також балотувався як самовисуванець і став мером міста. Із 1992 до 2015 років був приватним підприємцем.

Також свої кандидатури на посаду мера подали: Ігор Лалак (партія "Удар"), Василь Марочканич (самовисуванець), Тарас Чура (партія "Громадянська позиція"), Орест Шуліковський (партія "Слуга народу").

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.